Podróżuj
i punktuj!

Punkty Vitay za rezerwacje na

Już teraz możesz zbierać punkty VITAY dokonując rezerwacji na Booking.com.
Każde wydane 1 euro to 40 pkt w programie VITAY.

Jak to działa?

 • 1. Zaloguj się

  na VITAY.PL

 • 2. Przejdź

  na Booking.com

 • 3. Zarezerwuj

  swój pobyt

 • 4. Otrzymasz punkty

  do 60 dni po wymeldowaniu

Każdego dnia za pośrednictwem Booking.com rezerwowanych jest 1 200 000 noclegów. Portal Booking.com przyciągają odwiedzających z całego świata, zarówno tych podróżujących w interesach, jak i dla przyjemności.

Od 1996 roku Booking.com B.V. gwarantuje najlepsze ceny i oferuje zakwaterowanie w różnego rodzaju obiektach, począwszy od małych rodzinnych pensjonatów po luksusowe pięciogwiazdkowe hotele.

Platforma Booking.com jest dostępna w ponad 40 językach i jest na niej zarejestrowanych ponad 1 315 730 obiektów226 krajach i terytoriach.

W ciągu kilku dni po dokonaniu rezerwacji dodatkowe punkty pojawią się na Twoim koncie jako „Punkty Oczekujące”.

Dodatkowo, w ciągu kilku dni, otrzymasz email z potwierdzeniem dokonania transakcji w Booking.com i liczbie oczekujących pkt VITAY.

Punkty za pobyt zostaną doliczone do Twojego salda do 60 dni po wymeldowaniu.

W przypadku odstąpienia od rezerwacji w Booking.com nie przysługują punkty VITAY.

Niezależnie od waluty, w której opłacona zostanie rezerwacja, booking.com dokonuje przeliczenia jej na EUR. Punkty zostają przyznane zgodnie z przelicznikiem 40 pkt VITAY za 1€.

Punkty VITAY przypisane do konta Uczestnika za noclegi zarezerwowane za pośrednictwem Booking.com, co do których powstaną uzasadnione wątpliwości, że nie miały w rzeczywistości miejsca, mogą zostać zablokowane zgodnie z ust. 7.15 Regulaminu Programu VITAY do wyjaśnienia sprawy.

link link link

error
link

{2}