Nowość

MASECZKA WIELORAZOWA ZESTAW 3 SZT

MASECZKA WIELORAZOWA ZESTAW 3 SZT
  • MASECZKA WIELORAZOWA ZESTAW 3 SZT
  • MASECZKA WIELORAZOWA ZESTAW 3 SZT
  • MASECZKA WIELORAZOWA ZESTAW 3 SZT

Wielorazowa antybakteryjna higieniczna maseczka funkcyjna została wykonana z mikrowłókien z jonami srebra zakotwiczonymi w substancji czynnej - szkle fosforanowym, z włókien hydrofobowych o doskonałej przepuszczalności pary, absorpcja na poziomie 0,05%, (dla porównania w bawełnianych maseczkach 8-12%) dzięki czemu maska jest wysoce komfortowa, nie utrudnia swobodnego oddychania nawet podczas wielogodzinnego użytkowania, jednocześnie zachowując działanie osłonne.
Stała obecność jonów srebra stopniowo uwalniana podczas użytkowania powoduje ich przywieranie do błony komórkowej bakterii, jony srebra hamują wydzielanie enzymów niezbędnych do życia mikrobów i w ten sposób je unieszkodliwiają.
Jony srebra hamują reprodukcję grzybów poprzez wzmożoną produkcję reaktywnych form tlenu co wywołuje stres oksydacyjny w komórkach i skutkuje ich zniszczeniem.
Jony srebra hamują oddychanie komórkowe bakterii i wirusów. Maseczka zabezpiecza przed przypadkowym i niekontrolowanym dotykaniem ust i twarzy dłońmi, które mogły mieć kontakt z zainfekowaną powierzchnią co realnie zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów.
Dzianina o splocie lewoprawym platerowanym i o specjalnym składzie surowcowym efektywnie filtruje powietrze i osłania górne drogi oddechowe przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak bakterie, smog, kurz oraz pyłki roślin co zmniejsza ryzyko infekcji górnych oddechowych.
Maseczka jest wyrobem wielokrotnego użytku. Nasza maseczka wykonana jest z dzianiny odpornej na pranie w wysokich temperaturach - zalecamy dezynfekowanie maseczki w temperaturze 60° C. NIE NALEŻY PRASOWAĆ!
Efektywność działania maseczki nie zmniejsza się podczas wielokrotnego prania dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii dziania oraz unikalnego połączenia jonów srebra ze strukturą przędzy, z której wykonany jest produkt. Mechanizm działania jest zawsze skuteczny bez względu na ilość prań.
Przewaga funkcyjnej maseczki higienicznej nad zwykłą maseczką bawełnianą.Naszą maseczkę wykonaliśmy z funkcyjnego włókna, które posiada najniższą nasiąkliwość, (absorpcja 0,05%) dlatego w naszej higienicznej maseczce naturalnie wytworzona podczas oddychania wilgoć zostanie sprawnie odprowadzona od skóry. Dzięki tej technologii nasza maseczka błyskawicznie wysycha. Maseczki wykonane ze zwykłej bawełny absorbują wilgoć (8-12%) stwarzając środowisko sprzyjające namnażaniu się bakterii oraz grzybów.
Wszystkie surowce używane w naszej produkcji pochodzą wyłącznie z UE posiadają certyfikaty będące gwarancją ich jakości oraz właściwości aktywnych.
Dzianina jest miła w dotyku, lekka i delikatna, odpowiednia dla skóry wrażliwej. Jony srebra redukują rozwój mikrobów w dzianinie, a tym samym ograniczają ich wzrost na skórze ponad naturalny poziom. Dzianina pozostaje łagodna dla skóry i nie narusza jej naturalnego PH, jest więc idealna także dla osób ze skłonnościami do alergii.
Maseczka posiada elastyczne oraz bezuciskowe troczki, które umożliwiają jej szybkie i wygodne założenie. Zastosowanie tego typu rozwiązania powoduje, iż nawet podczas wielogodzinnego użytkowania troczki nie uciskają a maseczkę dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb.
Aby maseczka  maseczka spełniła swoje zadanie odpowiednio duża powierzchnia twarzy musi być osłoniona. Maseczka zakrywa całe usta, brodę oraz nos - dzięki czemu większa powierzchnia twarzy podlega niezbędnej osłonie.
 

15 000 punktów
Tylko na stacji ORLEN dodaj do listy życzeń
 

Nagrody polecane:

Nagrody wg kategorii:

Szukaj w katalogu:

 
Punkty:
od: do:
Ustaw suwakiem wartość szukanych prezentów
W kategorii:
 
Katalog prezentów VITAY
Katalog prezentów VITAY
link link link

error
link

{2}