Współpraca z Fundacją ORLEN - DAR SERCA

 
 
Już ponad 11 lat Uczestnicy Programu VITAY mają możliwość przekazania zgromadzonych na swoim koncie punktów na rzecz Rodzinnych Domów Dziecka (RDD), które od 17 lat wspiera Fundacja ORLEN – DAR SERCA. W tym czasie dzięki zaangażowaniu Uczestników Programu VITAY przekazano na przybory szkolne, obiady, rehabilitację podopiecznych RDD ponad 122 mln punktów VITAY.
Tankuj i pomagaj!

 

Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory wsparli naszą akcję! Dzięki pomocy Fundacji ORLEN - DAR SERCA i Uczestnikom Programu VITAY, Rodzinne Domy Dziecka dostały kolejną szansę na polepszenie warunków życia swoich podopiecznych.

Każdy może przyczynić się do lepszej przyszłości dzieci za pośrednictwem Programu VITAY - wystarczy wybrać nagrodę w katalogu VITAY z kategorii Fundacja Dar Serca i przekazać punkty dla Rodzinnych Domów Dziecka. Zadeklarowane przez Państwa punkty zostaną przeliczone na konkretne kwoty i przekazane na potrzeby dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka.
Zobacz również:

Sprawozdanie z działalności fundacji – wejdź na stronę www.orlendarserca.pl

Uczestnicy programu VITAY pomagają także zwierzętom i wspierają działania na rzecz ochrony środowiska. Środki w zależności od rodzaju nagrody zostaną przekazane Towarzystwu Przyrodniczemu „BOCIAN”, Ośrodkowi Rehabilitacji Zwierząt Chronionych, Stowarzyszeniu Na Rzecz Dzikich Zwierząt „Sokół”, Stowarzyszeniu Ekologiczno-Kulturalnemu Klub Gaja i Stowarzyszeniu Ptaki Polskie. W 2018 uczestnicy przekazali ponad 3,8 mln punktów VITAY:

  • 310 000 punktów na cel: miesięczna opieka nad sokołem

  • 533 400 punktów na cel: dzienne wyżywienie sokoła

  • 203 000 punktów na cel: zaobrączkowanie sokoła

  • 330 000 punktów na cel: miesięczna opieka nad bocianem

  • 1 240 000 punktów na cel: miesięczna opieka nad sarenką

  • 354 000 punktów na cel: sadzenie drzew

  • 845 000 punktów na cel: leczenie i rehabilitacja orłów

W katalogu w zakładce ECO VITAY znajdziesz więcej informacji o dostępnych nagrodach związanych z ochroną środowiska. Dziękujemy za wsparcie naszej akcji!

Tankuj i pomagaj!

Zobacz także: nasz profil na Facebooku - polub i bądź na bieżąco!

 
link link link

error
link

{2}