Współpraca z Fundacją ORLEN - DAR SERCA

 
 
Już ponad 10 lat Uczestnicy Programu VITAY mają możliwość przekazania zgromadzonych na swoim koncie punktów na rzecz Rodzinnych Domów Dziecka (RDD), które od 16 lat wspiera Fundacja ORLEN – DAR SERCA. W tym czasie dzięki zaangażowaniu Uczestników Programu VITAY przekazano na przybory szkolne, obiady, rehabilitację podopiecznych RDD ponad 109 mln punktów VITAY.
Tankuj i pomagaj!

 

Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory wsparli naszą akcję! Dzięki pomocy Fundacji ORLEN - DAR SERCA i Uczestnikom Programu VITAY, Rodzinne Domy Dziecka dostały kolejną szansę na polepszenie warunków życia swoich podopiecznych.

Każdy może przyczynić się do lepszej przyszłości dzieci za pośrednictwem Programu VITAY - wystarczy wybrać nagrodę w katalogu VITAY z kategorii Fundacja Dar Serca i przekazać punkty dla Rodzinnych Domów Dziecka. Zadeklarowane przez Państwa punkty zostaną przeliczone na konkretne kwoty i przekazane na potrzeby dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka.
Zobacz również:

Sprawozdanie z działalności fundacji – wejdź na stronę www.orlendarserca.pl

Uczestnicy programu VITAY pomagają także zwierzętom i wspierają działania na rzecz ochrony środowiska. Środki w zależności od rodzaju nagrody zostaną przekazane Towarzystwu Przyrodniczemu „BOCIAN”, Ośrodkowi Rehabilitacji Zwierząt Chronionych, Stowarzyszeniu Na Rzecz Dzikich Zwierząt „Sokół”, Stowarzyszeniu Ekologiczno-Kulturalnemu Klub Gaja i Stowarzyszeniu Ptaki Polskie. W 2017 uczestnicy przekazali ponad 2,4 mln punktów VITAY:

  • 200 000 punktów na cel: miesięczna opieka nad sokołem

  • 292 200 punktów na cel: dzienne wyżywienie sokoła

  • 128 800 punktów na cel: zaobrączkowanie sokoła

  • 180 000 punktów na cel: miesięczna opieka nad bocianem

  • 840 000 punktów na cel: miesięczna opieka nad sarenką

  • 282 000 punktów na cel: sadzenie drzew

  • 519 000 punktów na cel: leczenie i rehabilitacja orłów

W katalogu w zakładce ECO VITAY znajdziesz więcej informacji o dostępnych nagrodach związanych z ochroną środowiska. Dziękujemy za wsparcie naszej akcji!

Tankuj i pomagaj!

Zobacz także: nasz profil na Facebooku - polub i bądź na bieżąco!

 
link link link

error
link

{2}