Partnerzy VITAY

 
 

Dajar


Zdobywaj punkty VITAY za zakupy w sklepie internetowym DAJAR.pl!


Uczestnicy programu VITAY za zakupy w sklepie internetowym DAJAR.pl za każde 1 zł mogą otrzymać 5 pkt VITAY (bez kosztów wysyłki). Aby otrzymać punkty należy podać numer karty VITAY w formularzu zakupowym.

 

 

DAJAR jest największym w Polsce i w rejonie Europy Środkowej przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją i produkcją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu, takich jak meble ogrodowezastawa stołowa.

Podczas zamówienia należy podać pełny numer karty VITAY.
Zamówienia można realizować na www.DAJAR.pl

Regulamin promocji

 
 
 
autotesto

Zdobywaj pkt VITAY za zakup pakietów Autotesto.

Chcesz kupić samochód używany?

Autotesto sprawdzi go dla Ciebie i sporządzi szczegółowy raport z oględzin w zaledwie 24h! Dzięki usłudze zbadasz każdy pojazd na terenie całej Polski.

Wybierz raport dla siebie na www.autotesto.pl i otrzymaj do 6 000 pkt VITAY!

PAKIETY PKT VITAY ZA PAKIET
Raport MINI 2 000
Raport STANDARD 4 000
Raport PRESTIGE 6 000
DODATKI  
Weryfikacja szkód 1 000
Wycena rzeczywistej wartości pojazdu 1 000
Sprawdzenie zastawów rejestrowych 2 000
Pakiet ekspres 4 000

Autotesto to pierwsza w Polsce Sieć Niezależnych Ekspertów Samochodowych. Już nie musisz szukać i dopytywać, czy ktoś sprawdzi wybrane przez Ciebie auto. Oszczędzamy czas, pieniądze i nerwy osób, dla których liczy się skuteczna diagnostyka samochodu przed zakupem i udany zakup używanego auta.

Oferta dla uczestników programu VITAY.

Podczas zamówienia należy podać pełny numer karty VITAY.
Zamówienia można zrealizować na stronie www.autotesto.pl
Regulamin promocji

 
 
 

YANOSIK


Zdobywaj pkt VITAY w aplikacji Yanosik i korzystaj z atrakcyjnych promocji. 


Aby zbierać i otrzymywać punkty VITAY w aplikacji Yanosik, należy pobrać ją na swój telefon, zarejestrować się jako użytkownik i podać w niej numer swojej karty VITAY.Szczegóły na www.yanosik.pl
Regulamin Promocji „VITAY w Yanosik”

 

 

Ostrzegaj innych kierowców o zdarzeniach na drodze i zbieraj dodatkowe punkty VITAY. Wraz z Yanosik zapraszamy Cię do udziału w akcjach specjalnych, dzięki którym wspólnie przyczynimy się do wzrostu bezpieczeństwa na polskich drogach.

Możesz też zbierać wirtualne kropelki podczas jazdy z Yanosikiem i wymieniać je na kupony paliwowe na stacjach ORLEN. A jeśli długo podróżujesz z Yanosik i jesteś zmęczony możesz otrzymać kupon rabatowy na gorący napój. 
 
link link link

error
link

{2}