Partnerzy VITAY

 
 

Dajar


Zdobywaj punkty VITAY za zakupy w sklepie internetowym DAJAR.pl!


Uczestnicy programu VITAY za zakupy w sklepie internetowym DAJAR.pl za każde 1 zł mogą otrzymać 5 pkt VITAY (bez kosztów wysyłki). Aby otrzymać punkty należy podać numer karty VITAY w formularzu zakupowym.

 

 

DAJAR jest największym w Polsce i w rejonie Europy Środkowej przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją i produkcją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu, takich jak meble ogrodowezastawa stołowa.

Podczas zamówienia należy podać pełny numer karty VITAY.
Zamówienia można realizować na www.DAJAR.pl

Regulamin promocji

 
 
 

YANOSIK


Zdobywaj pkt VITAY w aplikacji Yanosik i korzystaj z atrakcyjnych promocji. 


Aby zbierać i otrzymywać punkty VITAY w aplikacji Yanosik, należy pobrać ją na swój telefon, zarejestrować się jako użytkownik i podać w niej numer swojej karty VITAY.Szczegóły na www.yanosik.pl
Regulamin Promocji „VITAY w Yanosik”

 

 

Ostrzegaj innych kierowców o zdarzeniach na drodze i zbieraj dodatkowe punkty VITAY. Wraz z Yanosik zapraszamy Cię do udziału w akcjach specjalnych, dzięki którym wspólnie przyczynimy się do wzrostu bezpieczeństwa na polskich drogach.

Możesz też zbierać wirtualne kropelki podczas jazdy z Yanosikiem i wymieniać je na kupony paliwowe na stacjach ORLEN. A jeśli długo podróżujesz z Yanosik i jesteś zmęczony możesz otrzymać kupon rabatowy na gorący napój. 
 
link link link

error
link

{2}